Vychlazený Krakow
foto

10 komentářů:

 1. Nááádhera. Jarku, jsi neskutečný. Najednou jsi se zjevil uprostřed závodu se svou nebezpečnou kamerou a neméně nebezpečným humorem a dodal sílu, povzbudil. Navíc díky tradičně nádhernému videu jsem se mohl v duchu vrátit na pěknou akci. Díky moc.

  OdpovědětVymazat
 2. Jarku, díky moc! Když Martin říkal, že vidí Jarka, nechápal jsem, a když jsem si tě všimnul i já stále jsem nechápal. :-) Jsem moc rád, že jsi dojel. Fakt mě to nakoplo. A video i fotky jsou skvělé! Díky!

  OdpovědětVymazat
 3. Věrný to člen VZS, vyjížděl v 3:30, 7 hodin pak makal na kole, aby nám udělal videjko.. no není to tak trochu blázen! Hezké, Jarynku! A ještě jednou gratulace k úžasným výkonům! Kač

  OdpovědětVymazat
 4. Paráda, aspoň trošku nasát atmošku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jarynku, až později mi docvaklo, že jsi na kole .Jsi náš blázen a věrný kameraman VZS. Díky a díky. Super. Lenia

  OdpovědětVymazat
 6. Gratulace všem a Jarek - on je tak fajně šílený, že je to až nad mé chápání, díky za to video, Jarku, a věz, že já si ho obzvláště cením... :-) n.

  OdpovědětVymazat
 7. Jarynek skvělý - sice jsme si v těch sms moc nerozuměli, ale to bylo určitě dáno tím, že jsme byli v Polsku a tam je ta řeč prostě jiná :-) ale jinak jeho nepřekvapivě překvapivý příjezd potěšil a neflákacící se maratonce povzbudil :-) a ještě jednou gratulace k výkonům :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Dik za podporu "in-line" Jarkovi, on-line Ivon a off-line (?) ULCi! ;)
  BOBika

  OdpovědětVymazat
 9. Jste boží a video nemá chybu!

  OdpovědětVymazat
 10. Parádní, jste skvělí! Jarek neskutečný, nezklamal, já tušila, že dojede! Sledovala jsem vás, fandila! A videjko opět moc pěkné
  Deni

  OdpovědětVymazat