Jak jsme si provětrali dresy na Hrabovském půlmaratonu

Náš prezident (tím myslím Koudelku) prohlásil cca před půlrokem, že máme sice nové dresy, ale vůbec v nich nezávodíme. Nejsem si jist, zda to byla kritika či sebekritika, protože vidět našeho prezidenta běžet je stejně pravděpodobné jako najít bod z definičního oboru Lipschitzovsky spojité funkce, ve kterém není tato funkce diferencovatelná.

V každém případě se v první zářijovou sobotu našla čtveřice, která se rozhodla provětrat dresy na Hrabovském půlmaratonu. Naše čtveřice se skládala ze dvou rozjívených až rozverných žen - Leni a Oli, a dvou klidných mužů - mě a Stoši. Leniu navíc přišla podpořit maminka i dcera. Mě chtěla podpořit má mamka též, ale ztratila se v prostoru ulic Klasná a Paskovská a trať nenašla. Naštěstí našla aspoň autobus pro cestu domů. O Oli bych chtěl na její "výslovné přání" napsat, že své triko provětrala dokonale, protože nic jiného si na sebe nevzala. Tím plním přání Oli!

Samotný závod byl jako vždy skvěle zorganizovaný Láďou Dvorským a jeho týmem. V naší čtveřici se vyvíjel v celku očekávaně. Honza nám jako obvykle utekl (o hodně). Oli se tak obávala, že bude poslední, že nám raději utekla též a já běžel s Leniou, akorát v druhé části jsem ji negentlemansky poutekl. Lenio, promiň. :-)


 Nakonec jsme získali po dvou medailích - Oli a Honza byli ve svých kategoriích třetí.


V cíli jsme ještě chvíli poseděli a s Oli jsme pak ještě vyrazili na Pindulu a do Frenštátu pod Radhoštěm povzbudit naše závodníky na B7. Té se účastnila Petra Schwarzová s Lídou Šokalovou a Eva Paříková s Michalem Rybiařem. Tam jsme si s Oli přidali ještě 15 kiláčků a trochu holkám a Michalovi pofandili.

Dresy jsme provětrali, prezidente, dokonale!

Výsledky:
Honza 1:29:16 (9. celkově/3. v kategorii)
Oli 1:43:35 (35. celkově/3. v kategorii)
Berďa 1:46:08 (37. celkově/12. v kategorii)
Lenia 1:47:04 (40. celkově/5. v kategorii)

2 komentáře:

  1. Fajně bylo, díky Peťo za článek, snad ten skomírající web ještě oživíme!

    OdpovědětVymazat